Увійти

ЗареєструватисяСереда, 14 червня 2017 15:42

Учень з Яворівщини став стипендіатом Львівської обласної організації ВФСТ «Колос»

11-річний Денис Буфан – учень Терновицького НВК "СЗШ І-ІІ ст. - ДНЗ", здобув стимулюючу стипендію Львівської обласної організації ВФСТ «Колос», як «Найспортивніша дитина Львівщини» від Яворівського району.

Про це повідомляється на сайті Яворівської РДА

Денис Буфан - вихованець секції легкої атлетики Яворівської ДЮСШ, переможець та призер обласних та районних змагань з легкої атлетики, футболу, учасник шкільної команди в районній ДЮФЛ, турнірів "Відкриті уроки футболу" та "Олімпійське лелеченя".

Дана стипендія надається Львівською обласною організацією ВФСТ «Колос», з метою підтримки спортивно обдарованих дітей Львівщини, зокрема сільської місцевості, віком від 8 до 13 років, та засвідчення їх особистих досягнень у районних та обласних змаганнях та турнірах.

Клопотання про надання стипендій подаються районними структурними підрозділами Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» спільно з секторами молоді та спорту районних державних адміністрацій.

Виплата стимулюючих стипендій проводиться два рази на рік – у рамках заходів присвячених Дню захисту дітей та до дня Святого Миколая.

Прочитано 1011 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner