Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 21 липня 2017 14:26

На Яворівщині стартував наметовий табір "Тиждень без планшета"

Про здоровий спосіб життя, правову культуру та правосвідомість спілкувалися патрульні з дітьми в наметовому таборі «Тиждень без планшета».

Про це повідомляє патрульна поліція Львова.

Вже два дні у навчально - тренувальному комплексі "Верещиця", на Яворівщині, без інтернету, телефонів та комп'ютерів проходить літній табір.

Інспекторів патрульної поліції Львова запросили у незвичний табір до дітей у селі Верещиця, а особливість його у тому, що підлітки там відпочивають від усіх ґаджетів.Близько 50 учасників табору віком від 14 до 16 років приїхали туди з 11 районів області.

У дітей були заняття із володіння зброєю, майстер-класи з основ виживання, надання першої домедичної допомоги. Також, діти не сидять у комп‘ютерах, планшетах та телефонах, а розважаються на свіжому повітрі.

Патрульні з відділу зв‘язків із громадськістю поспілкувалися із дітьми про правила дорожнього руху, про здоровий спосіб життя, правову культуру та правосвідомість. Також, ознайомили з патрульним автомобілем та поліцейською амуніцією. З підлітками провели вікторину, розминку і виконали вправи.

Діти ділилися з патрульними власними історіями і все відбувалося на свіжому повітрі. Зайняття пройшли у дружній атмосфері.

Запросила Ярина Гаєцька-Колотило Львівський державний університет внутрішніх справ Центр просвітництва та розвитку людини, що запросили нас!

Прочитано 2059 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner