Увійти

ЗареєструватисяСереда, 09 серпня 2017 12:00

Безпека дітей – наша спільна турбота

«Діти за безпеку дорожнього руху» - саме під таким гаслом, сьогодні 9 серпня, на території гімназії ім. О.Маковея, поліція Яворова спільно з Яворівською РДА влаштувала для учнів зустріч–урок щодо дотримання правил безпеки дорожнього руху.

Про це повідомляє Яворівська РДА.

Працівники поліції нагадали дітворі правила перетину дороги, розповіли як треба пішоходам та велосипедистам вести себе на проїжджій частині. Діти уважно слухали виступ правоохоронців та задавали питання, які їх цікавлять. Із задоволенням відповідали на запитання.

Така форма тематичних занять припала дітям до вподоби, адже в невимушеній ігровій атмосфері здобувати знання переважно цікавіше, аніж заучувати з підручників. Вони запевнили поліцейських, що будуть слухняними пішоходами та велосипедистами, а отриманими на занятті знаннями та враженнями поділяться з друзями і батьками.

Шановні дорослі! Не залишайте дітей без нагляду біля проїжджої частини, постійно нагадуйте їм про необхідність дотримання Правил дорожнього руху та самі показуйте позитивний приклад, як необхідно поводитись на проїжджої частині.

Прочитано 682 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner