Увійти

ЗареєструватисяВівторок, 05 вересня 2017 20:50

У Яворівській школі Шевченка проблеми з вчителями

Класні керівники та батьки 8-х класів обуренні відношенням до викладання англійської мови вчителькою - Казадаєвою Світланою Анатолівною.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net

З цієї причини 5 вересня о 17:00 год., класні керівники Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Шевченка - Любов Степанівна та Лідія Антонівна, зібрали близько 30-ти батьків 8-А та 8-Б класів у актовому залі школи.

На цих зборах були присутні керівництво освітнього закладу в.о. директора школи - Надія Станько та заступник директора з навчально-виховної роботи - Надія Ходунович.

Батьки вимагали від керівництва школи заміни або звільнення вчительки англійської мови - Казадаєвої. Оскільки батьки вже неодноразово звертались до колишнього директора школи Володимира Кунанця із заявами про грубе порушення учительської поведінки. Зокрема нецензурна лексика, хамське відношення та зневажливе ставлення до їхніх дітей. Однак такі заяви залишились без належного вирішення проблеми адже ті самі порушення зі сторони вчительки продовжуються і на сьогоднішній день.

В.о. директора школи Шевченка пояснила, що про дану проблему вона повідомила керівнику Відділу освіти Яворівської РДА. Михайло Дорош запевнив, що дана ситуація перебуває на контролі у Відділі освіти і у випадку неналежного рівня поведінки, відношення до навчання та виховання учнів школи, будуть прийняті радикальні кадрові рішення.

Прочитано 3879 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner