Увійти

ЗареєструватисяПонеділок, 29 січня 2018 15:52

Погодження та встановлення меж між Домажирською та Рясне-Руської сільськими радами

Сьогодні, 29 січня, голова Яворівської РДА Орест Хлян провів робочу зустріч щодо погодження та встановлення меж між Домажирською та Рясне-Руської сільськими радами.

Про це повідомляє плес-служба Яворівської РДА.

Участь у зустрічі взяли голови Домажирської та Рясне-Руської сільських рад – Ігор Стойко та Емілія Смокорівська, представники депутатського корпусу даних сільських рад, ініціативна група з числа мешканців с. Підрясне, інженер-землепорядник – представник підприємства, що займається розробкою проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Кожичі, Домажирської сільської ради, а також начальник юридичного відділу райдержадміністрації Володимир Байда.

В рамках зустрічі сторони обговорили спірного питання встановлення меж між с. Кожичі, Домажирської та с. Підрясне, Рясне-Руської сільських рад. З метою вирішення даного питання Домажирською сільською радою було направлено лист до Рясне-Руської сільської ради, щодо погодження меж. За результатами розгляду даного звернення, рішенням Рясне-Руської сільської ради створено комісію з числа депутатів даних сільських рад та депутатів Яворівської районної ради щодо вирішення даного спірного питання.

У свою інженер-землепорядник розповів механізм вирішення даного питання та відображення його у розробленому проекті землеустрою. Зокрема, у даному проекті було встановлено, що с. Кожичі межує з Домажирською сільською радою, але не межуватиме с. Підрясне за рахунок створення межі протяжністю 8-10 м, з числа земель Домажирської сільської ради.

Окрім цього, учасники робочої зустрічі обговорили питання надання мешканцям Рясне-Руської сільської ради земельних ділянок сільськогосподарського призначення Домажирською сільською радою. Оскільки історично так склалося, що мешканці даної сільської ради, використовували для ведення сільського господарства землі с. Кожичі Домажирської сілісьскої ради, а опісля встановлення меж втратили таку можливість. Зокрема, про своє бажання отримати земельну ділянки заявили близько 70 осіб. У свою чергу, Домажирська сільська рада пропонує заявникам земельні наділи розміром 4,5 га для розприділення земельних ділянок.

За результатами обговорень, Рясне-Руській сільській раді було доручено провести засідання земельної комісії, в рамках якої сформувати чіткий перелік заявників-претендентів на земельні ділянки та донести до заявників можливі варіанти розташування даних ділянок. Даний список повинен бути поданий на розгляд Домажирської сільської ради.

Прочитано 1189 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner