Увійти

ЗареєструватисяСубота, 10 лютого 2018 13:13

Звіт апарату Яворівської районної державної адміністрації

9 лютого в Яворівській райдержадміністрації відбувся звіт структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба Яворівської РДА.

Апарат Яворівської райдержадміністрації складається 7 структурних підрозділів: відділ організаційної роботи, сектор персоналу, відділ діловодства та документообігу, юридичний відділ, відділ фінансово-господарського забезпечення, відділ ведення Державного реєстру виборців, сектор внутрішньої та інформаційної політики та 2 головних спеціалістів з мобілізаційної, оборонної роботи та з питань взаємодії з правоохоронними органами, виявлення та запобігання корупції.

Організація роботи апарату райдержадміністрації протягом 2017 року здійснювалась відповідно до Законів України «Про державну службу», «Про місцеві державні адміністрації», Регламенту райдержадміністрації, положення про апарат та його відділи та інструкції з питань діловодства.
Апарат райдержадміністрації здійснював правове, організаційне, матеріально-технічне та інше забезпечення діяльності районної державної адміністрації. Відділи, сектори апарату здійснювали свою діяльність на підставі положень про відділи, а працівники згідно своїх посадових обов’язків. Основна увага була зосереджена на виконанні завдань, визначених Президентом України, Урядом щодо соціально-економічного розвитку регіонів, пріоритетних напрямів роботи районної державної адміністрації. Заплановані заходи, що були передбачені планом роботи райдержадміністрації виконані.

З В І Т про проведену роботу за 2017 рік відділу ВДРВ апарату Яворівської райдержадміністрації поінформувала начальник відділу Людмила Вербенець : «Відділ ведення Державного реєстру виборців утворений у 2007 році є структурним підрозділом апарату РДА, йому підзвітний та підконтрольний, штатна чисельність 4 працівника( начальник відділу, головний, провідний, спеціаліст відділу). Основним завданням відділу є : ведення персоніфікованого обліку виборців; ведення Державного реєстру виборців,до якого заносяться відомості про громадян України, які мають право голосу відповідно дот ст.70 Конституції України і проживають або перебувають на території села, селища, міста, які входять до складу Яворівського району; складання та уточнення списків виборців і референдумів. У Яворівському районі зареєстровано 96309 виборців. Нездатних пересуватись самостійно 1388, визнаних судом недієздатними — 56 осіб. Всього зареєстровано 47 суб’єктів подань, які подають відомості щомісячно до 5 числа на паперових та електронних носіях.
2304 виборців, яким було проведено зміна ідентифікаційних даних;
4404 виборців , яким було внесено зміни до виборчих адрес;
1176 виборців, яких було включено до Реєстру виборців (нових записів);
1048 виборців- було проведено накази на знищення запису у Реєстрі (це такі виборці, які значаться померлими- термін зберігання у Реєстрі 5 років);

У 2017 році керівником даної установи подано 60 відомостей та внесено змін до ПІБ 588 виборцям.

Яворівське районне відділення Державної реєстрації актів цивільного стану управління юстиції подає відомості про виборців, смерть яких зареєстрована на території району. Керівник даної установи подав 12 відомостей та опрацьовано 1406 особи .

За 2017 рік опрацьовано 9288 виборців Кількість проведених змін, внесених висновків, проведено співставлень на 1 працівника за день – становить 72 виборці . Фактична кількість виборців на 1 працівника 24070.
Наданий час продовжується робота по веденню Державного реєстру виборців, уточненню і внесенню змін до ідентифікаційних та персональних даних виборців.

Ефективність роботи закріплюється: проходженням тестів в інформаційно-телекомунікаційній системі Державний реєстр виборців, якісним опрацювання відомостей, повнотою, достовірністю та однократністю включення виборців, захищеність Реєстру»

В.о начальника відділу організаційної роботи Надія Кріль інформувала про роботу відділу: «Відбулося 33 щопонеділкові виробничі наради за участю голови райдержадміністрації, за результатами яких видано 33 доручення, виконання яких ставилось на контроль . На виконання доручень голови облдержадміністрації було видано 51 доручення за результатами скайп – наради і 47 на виконання протокольних доручень нарад голови ОДА і заступників голови ОДА. Розроблено графіки виїздів голови РДА у 37 місцеві ради району для вивчення і вирішення проблемних питань. За результатами виїздів інформація направлялася в організаційний відділу облдержадміністрації та розроблялися доручення для вирішення проблемних питань місцевих рад .

Узагальнено звіт про здійснення виконавчими органами місцевих рад делегованих повноважень органів виконавчої влади. За І півріччя та за 2017 рік головою райдержадміністрації видано 1238 розпоряджень з основної діяльності .

Упродовж року відбулося 6 засідань колегії райдержадміністрацій, на яких розглянуто питання життєдіяльності району, що торкалися найбільш актуальних проблем, питання соціально-економічного розвитку та роботи господарського комплексу району, за результатами колегій прийнято 34 рішення та розпорядження.

За 2017 рік головою райдержадміністрації було видано 13 розпоряджень щодо нагороджень грамотами та подяками з нагоди державних і професійних свят та підготовлено 472 грамоти та подяки.

Про роботу сектору персоналу звітувала Хитрейко Марія. Чисельність державних службовців районної державної адміністрації згідно штатного розпису складає 129,5 штатних одиниць, з них працівники, які виконують функції з обслуговування та техперсоналу становить 7,5 штатних одиниць.

Згідно нового законодавства про державну службу основною процедурою призначення на посади державних службовців є конкурсний відбір із проведенням тестування, виконання ситуаційних завдань та співбесіди. Впродовж 2017 року оголошено та проведено 20 конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби з них :
- на категорію «Б» проведено – 6 конкурсів;
- на категорію «В» проведено – 14 конкурсів.

Протягом звітного періоду призначено на посади державних службовців всього 23 особи з них:
17- на конкурсній основі;
6-за іншою процедурою.
Особа, вперше призначена на посаду державної служби, публічно виголошує Присягу державного службовця у присутності державних службовців структурного підрозділу, на посаду в якому її призначено, представників сектору персоналу, підписує текст цієї Присяги і зазначає дату її складення.

Впродовж 2017 року звільнено 27 державних службовців. Серед звільнених державних службовців:
- 18 осіб - звільнено за угодою сторін,
- в порядку переведення до іншого державного органу – 4 особи,
- зв’язку із закінченням строкового договору – 4 особи,
- у зв’язку із досягненням граничного віку -1 особа.

За 2017 рік прийнято 552 розпорядження голови районної державної адміністрації з кадрових питань, з них: з кадрових питань тривалого строку зберігання — 296, з кадрових питань тимчасового строку зберігання — 256, з адміністративно-господарських питань — не було.

Значна увага райдержадміністрацією приділяється навчанню державних службовців та підвищенню їх кваліфікації. Підвищення кваліфікації державних службовців проходить у Львівському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України. Протягом 2017 року підвищили кваліфікацію 29 державних службовців,
• з них за професійними програмами - 12,
• за програмами короткотермінових семінарів - 17 державних службовців.

На даний час у Львівському регіональному інституті навчається 10 осіб:
2 особи – на денній формі навчання
та 8 осіб – на заочній.

Кравчук Ірина представила звіт сектору внутрішньої та інформаційної політики «У наш час будь-яка організація потребує онлайнової підтримки, створення сайту, який здатний презентувати потенціал організації 29 вересня 2016 після 5 місячної плідної роботи був запущений новий сайт.
Рейтинг адміністрації в Львівській області , де Яворівська РДА займає перше місце яка має більше трьох тисяч підписників, Дрогобицька -1400, Городоцька -1100.

Кількість статей помісячно - включаються новини Яворівщини і новини Львівщини разом за цілий рік 7337 статей, це близько 20 статтей щоденно
Сектором створено 10 сторінок структурних підрозділів Яворівської адміністрації. На даний час створюємо сайти НД та бібліотекам.
Крім новин ви можете знайти на сайті анонси (всі які знайдено в інтернеті) І контакну форму, де можете висловити свою думку, пропозиції чи зауваження
Googleform запушені сектором внутрішньої та інформаційної політики апарату РДА для вивчення суспільної думки до Дня Європи , «Неуважність вбиває» для зменшення кількості ДТП, також шукали за кандидатів на фестиваль Мама тато я спортивна сім'я»

Керівник апарату Зоряна Мірило зазначила, що це спільна робота на загальний результат.«На сьогоднішній день ми відкриваємо чистий листок 2018 і хочемо подякувати всім за підтримку».

Голова адміністрації Орест Хлян наголосив :«Кожним з вас я задоволений, кожен з Вас з командним гравцем. Ми ще багато спільно зробимо».

Прочитано 1038 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner