Увійти

ЗареєструватисяСереда, 29 березня 2017 15:02

Львівська облрада віддала друкарню місту Яворову

Учора, 28 березня, чергова сесія Яворівської міської ради прийняла рішення про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Яворова будівлі на вул. Львівській, 30, загальною площею – 563,4 кв м, де колись була розміщена районна друкарня, що належить Львівській обласній раді, – без відчуження у приватну власність.

За словами міського голови Яворова Павла Бакунця, опісля ремонту колишньої друкарні тут будуть обладнані зали для спортивних секцій.

«Адже, доведену до банкрутства офіційним Львовом Яворівську районну друкарню, реанімувати не вдасться. Міськрада вже обладнує друкарський цех при редакції газети «Яворівський голос», куди журналістам свого часу вдалося випросити у Львівської облради деяке обладнання», – каже мер.

На думку депутата Яворівської міської ради, директора КП «Стадіон ім. Євгена Смука» Михайла Грицана, які саме спортивні секції будуть діяти в приміщенні колишньої друкарні, вирішуватиме мерія за участі громади.

Нині – це майже руїна, з повибиваними вікнами, бо власник – Львівська облрада охороною від вандалів цієї споруди не займалася. Львівська облрада "закидала" Яворівську міськраду листами з вимогами передати їм ще добрий шматок землі під друкарнею та довкола неї. Однак, депутатський корпуси минулого й теперішнього скликання землю в середмісті Яворова Львову не віддали.

Нагадаємо, що колишній міський голова Яворова Степан Венгерак (нині покійний) скерував тодішньому голові Львівської обласної ради Олегові Панькевичу клопотання про те, щоб КП «Яворівська районна друкарня» було передане на баланс Яворівської міської ради.

Цього листа мер оздобив світлинами майже занедбаного поліграфічного виробництва, яке ще 20 років тому було одним з найкращих на Львівщині. У цьому зверненні мова також ішла про те, що перебування на балансі області Яворівській районній друкарні нічого, окрім збитків не дало, а міська рада має змогу за допомогою гранду Євросоюзу та інвесторів з-за кордону оновити поліграфічну базу на цивілізованому рівні.

Робітники Яворівської районної друкарні розповіли, що влітку 2010 року підприємство мали закрити, людей силоміць змушували писати заяви за власним бажанням. Тоді друкарі дружно пішли за порадою місцевих журналістів в Яворівський райвідділ СБУ, скерували також заяви-скарги на ім’я голів Яворівських районної та міської рад. І друкарню вдалося на деякий час зберегти.

Прочитано 887 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner