Увійти

ЗареєструватисяСубота, 05 травня 2018 19:25

Найбагатший селищний голова Яворівщини

За 2017 рік Немирівський селищний голова заробив 361,2 тисяч гривень.

Про це повідомляє Немирів - громадський контроль.

Микола Бесага, який очолює Немирівську селищну раду, на цій посаді з кінця 90-х років. Відповідно до його декларації середньомісячний дохід селищного голови за 2017 рік складає 30 тис. грн., а річний 361,2 тис. грн. – це майже як річний бюджет сусідньої Середкевичівської сільської ради.
Також відповідно до декларації cім'я Бесаги володіє квартирою в центрі смт. Немирів площею 200 м2 . Мають декілька земельних ділянок загальною площею 13.540 м2 та будинок який ще не здано в експлуатацію.

Активісти зазначають, що така висока зарплата не лише в селищного голови, але і у всіх працівників Немирівської селищної ради.

Для прикладу секретар ради – Андрій Рис за минулий рік задекларував 302,2 тис. грн. (25 тис. в місяць), це як річний бюджет сусідньої Дрогомишлянської сільської ради, який отримав дві земельних ділянки в Немирові, на себе та свою дружину, загальною площею 2.500 м2. при тому, що Андрій Рис проживає в селі Салаші. Правда незрозуміло де сааме проживає оскільки в декларації про це не вказано, тому цілком можливо що «бомжує». До речі його дружина Надія Рис також працює в Неміравській селищній раді і за 2017 рік отримала майже 155 тисяч гривень.

Загалом Немирівська селищна рада більше як половину свого бюджету витрачає на утримання апарату селищної ради - це при тому, що майже всі дороги на території ради потребують ремонту, а на центральних вулицях взагалі немає тротуару.

Не дивно чому селищний голова Микола Бесага не хоче бачити Немирівської об’єднаної територіальної громади, про що він неодноразово публічно зазначав.

Прочитано 8525 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner