Увійти

ЗареєструватисяНеділя, 06 травня 2018 15:59

Немирівський селищний голова вперше прозвітував перед громадою

В суботу 5 травня відбувся звіт селищного голови - Миколи Бесаги перед громадою за виконану роботу у 2017 році.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net.

На звіт були запрошенні заступник голови Яворівської районної ради – Володимир Мацелюх, заступник голови Яворівської РДА – Ірина Масюк, депутат Львівської обласної ради – Валентин Устименко, священнослужителі місцевих храмів, директори шкіл, вчителі, медики, представники лісгоспу та місцеві мешканці. На запрошення громади прибув також помічник народного депутата України – Роман Андрус. Варто зазначити, що для організованого довозу бюджетників були організовані мікроавтобуси із сусідніх сіл. Охорону громадського порядку забезпечували декілька десятків поліцейських.

Звіт в такому форматі селищний голова Немирова проводив в перше, незважаючи на те що на даній посаді Микола Бесага вже п’яту каденцію поспіль. Дана зустріч поспіхом була організована селищною радою за три дні незважаючи на те, що селищний голова пообіцяв прозвітувати ще на початку березня.

Микола Бесага коротко розповів про статистичні дані селищної ради та зазначив, що селищний бюджет за 2017 рік виконано на 126%, що вказує на погане планування бюджету на початку року. В бюджет Немирівської селищної ради за 2017 рік поступило майже 4,5 мільйона гривень при планових показниках 3,47 мільйона. Селищний голова зазначив, що основним доходом селищної ради був податок на акцизні товари та нафтопродукти, а саме 2,5 млн. грн.

Голова Немирівської селищної ради розповів про видатки селищної ради. Зокрема про виділення матеріальної допомоги населеною в розмірі 50 тис. грн., з яких учасникам АТО 30 тис. грн. На закупівлю сміттєвих контейнерів для ТПВ було виділено суму 30 тис. грн. Проведено капітальний ремонт дороги на пл. Ринок в смт. Немирів на суму 630 тис. грн., а сам проект в цілому складав 1,46 мільйони гривень. На місцевому кладовищі прокладено доріжку на суму 199,2 тис. грн. Проведено вуличне освітлення в селищі Немирів на суму 500 тис грн., а також виділено кошти в сумі 71,3 тис. грн., на електропостачання освітлення кварталу індивідуальної забудови в селищі Немирів. Встановлено вуличне відео-спостереження біля селищної ради на суму 270 тис. грн. Також для адмін-будинку селищної ради було проведено водопровід та побутову каналізацію на суму 210,5 тис.грн. На водопостачання в селищі Немирів будо виділено 80,7 тис. грн. Селищний голова зазначив, що якщо будуть додаткові зайві кошти то селищна рада буде розробляти проект на будівництво нового водогону від стадіону до вулиці Курортної, оскільки вода в смт. Немирів - це проблема № 1, а діючий водогін вже не предатний для водо постачання.

Дуже важливим питання в селищі залишаються земельні питання – зазначив селищний голова, а тому вже третій рік виготовляється генеральний план. Хоча на сесіях Немирівської селищної ради, яких за звітній період було сім, активно надаються рішення на приватизацію земельних ділянок. Також були відділені кошти в сумі 30,4 тис. грн., на проведення геодезичних зйомок для розроблення кварталу індивідуальної забудови на 59 земельних ділянок в селі Середина, яке входить в Немирівську селищну раду, а вже 4 червня 2018 року буде обговорення цього детального плану.

Селищний голова підкреслив, що багато ще не зроблено і багато планують ще зробити, але в першу чергу кошти мають іти на зарплату та енергоносії, а потім вже на розвиток Немирівської громади.

Під час звіту Микола Бесага також прокоментував свою високу зарплату. Як зазначив селищний голова таку високу зарплату йому погодили депутати у зв’язку з тим, що він використовує свій власний автомобіль та паливо мастильні матеріали, а також тому що немає водія в селищній раді.

На запитання кореспондента Yavir.net щодо об’єднання Немирівської територіальної громади, Микола Бесага заявив, що він та увесь депутатський корпус нехочуть об’єднуватись із навколишніми сільськими радами оскільки вони дотаційні, а грошей на розвиток майбутньої об’єднаної громади їм ніхто не дасть.

На звіті селищного голови виступив також секретар Немирівської селищної ради – Андрій Рис, який зазначив, що має право на високу і гідну зарплату та звернувся до виборців. «Якщо мої виборці вважають, що я маю зависоку зарплату, то так має бути» - заявив Андрій Рис. Секретар селищної ради зазначив, що також проти Немирівської об’єднаної громади тому що в наслідок об’єднання закриють школу в його рідному селі Салаші.

На завершення селищний голова подякував усім присутнім за підтримку.

Прочитано 1310 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner