Увійти

ЗареєструватисяНеділя, 03 червня 2018 14:41

Яворівський депутатів стало на одного менше

31 травня відбулась 51 сесія Яворівської міської ради.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net

Ключовими питаннями на сесії міської ради були зміни до міського бюджету Яворова та зміни у складі Виконавчого комітету Яворівської міської ради.

Депутати заслухали звіт про діяльність виконавчого комітету та формальний, статистичний звіт про роботу секретаря Яворівської міської ради.

Також депутати достроково припини повноваження депутата Андрія Кононова, який подав заяву про складання своїй повноважень.

Найбільше питань на сесії міської ради – це земельні питання. Депутати прийняли рішення про розроблення декількох детальних планів та надали з десяток дозволів на виготовлення проектів землеустрою для будівництва та обслуговування житлових будинків

Варто зазначити, що в Яворівській міські раді зареєстровано більше як 140 заяв від учасників АТО та інших пільговиків, але на цій сесії такі заяви не розглядались.

Депутати також надали декілька дозволів для виготовлення проектів землеустрою для ведення особистого селянського господарства. Хоча згідно генерального плану Яворова ці землі належать до категорії житлової та громадської забудови.

Нагадаємо, що на цій же сесії депутати відмовили у виділені земельної ділянки бійцям АТО.

Більше інформації на ВІДЕО.

Прочитано 2437 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner