Увійти

ЗареєструватисяСереда, 27 червня 2018 22:46

Наконечнянська сільрада знову не спромоглась виділити учасникам АТО земельні ділянки

На сесії Наконечнянської сільської ради, депутат Гула влаштував справжній «спектакль».

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net.

26 червня розпочала свою роботу Наконечнянська сільська рада. На порядку денному заявлено більше 150 питань, але депутати не розглянули жодного.

Під час розгляду пропозицій депутатів щодо виключення питань з порядку денного, які не пройшли обговорення в профільних комісіях, на засідання сесії завітати учасники АТО, оскільки на сесії мали розглядати питання про виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Прийшовши на сесію сільської ради бійці АТО прихопили із собою пластиковий смітник та поставили біля голови земельної комісії Романа Гули, який після такої уваги до нього відразу хотів залишити приміщення клубу де проводилась сесія. Однак хлопці у військовій формі закрили двері та не випускали депутатів і тим самим стимулювали до роботи депутатів Наконечнянської сільської ради.

Після такого протесту, депутат Гула звернувся до депутатів та в.о. сільського голови з проханням викликати йому швидку допомогу тому він себе погано почуває, а згодом впав на підлогу і почав стукати себе головою до підлоги.

Варто зазначити, що ті самі учасники АТО, які принесли на сесію смітник, надали депутату першу допомогу. За декілька хвилин до сесійної зали примчалась місцевий фельдшер, а після поверхневого обстеження депутата Гули один з його родичів на завіз його до дому.

Весь цей інцидент з депутатом Гулою був схожий більше симуляцію, а ніж на реальне запаморочення та втрату свідомості. Принаймні так стверджували місцеві мешканці, які знають одіозного депутата особисто.

Після цього інциденту сесія сільської ради не змогла продовжити свою роботу, оскільки деякі депутати залишили сесійну залу, як наслідок відсутність кворуму. Однак АТОвці, які прибули на сесію, висловили своє обурення та озвучили прохання до решти присутніх депутатів про забезпечення земельними ділянками місцевих учасників АТО.

Секретар Наконечнянської сільської ради перенесла сесію на 29 червня 2018 року.

Нагадаємо, що 4 січня 2018 року колишній сільський голова – Мирон Гула, був затриманий працівниками полції за вимагання 300 000 грн. від учасника АТО, за рішення про виділення земельної ділянки під особисте селянське господарство.

Більше інформації на ВІДЕО.

Прочитано 3981 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner