Увійти

ЗареєструватисяВівторок, 07 серпня 2018 18:45

Відбулася чергова сесія Яворівської районної ради

Сьогодні, 7 серпня, в приміщенні сесійної зали районної ради відбулася ХХІ сесія Яворівської районної ради.

Про це повідомляє Яворівська РДА.

Участь у засіданні взяли 31 депутат Яворівської районної ради, депутати Львівської обласної ради Валентин Устименко та Параска Дворянин, керівництво райдержадміністрації, керівники місцевого самоврядування району та громадськість.

На початку сесії виступив Орест Хлян з словами вдячності за співпрацю. Після цього присутні стоячи оплесками та квітами подякували екс-голові Яворівської райдержадміністрації за плідну роботу .

На розгляд сесії виносяться наступні питання: затвердження передавального акту Яворівської центральної районної лікарні правонаступнику, - Комунальному некомерційному підприємству Яворівської районної ради Львівської області «Яворівська центральна районна лікарня», затвердження її статуту; затвердження передавального акту Новояворівської районної лікарні №1 правонаступнику - Комунальному некомерційному підприємству Яворівської районної ради Львівської області «Новояворівська районна лікарня імені Юрія Липи» та затвердження її статуту; затвердження передавального акту Івано-Франківської районної лікарні № 2 правонаступнику - Комунальному некомерційному підприємству Яворівської районної ради Львівської області «Івано-Франківська районна лікарня» та затвердження її статуту; затвердження передавального акту Немирівської міської лікарні правонаступнику - Комунальному некомерційному підприємству Яворівської районної ради Львівської області «Немирівська міська лікарня» та затвердження її статуту.

Також призначили директорів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Яворівської районної ради: Дмитріва Михайла, Мороза Григорія, Семеряк Михайла, Мазур Ярослава.

Заслухали інформацію керівника Городоцької місцевої прокуратури про стан законності та заходи щодо її зміцнення на території Яворівського району впродовж першого півріччя 2018 року та звіт начальника управління соціального захисту населення Ганусяк Уляни про роботу установ, організацій та служб соціального захисту населення Яворівського району.

Окрім цього, депутати розглянули питання змін до районного бюджету та звіт про виконання районного бюджету Яворівського району за перше півріччя 2018 року та затвердження угод про міжбюджетні трансферти.

Також затверджували технічну документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки та ін.

Наприкінці сесії депутати районної ради позитивно проголосували за звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян за рахунок субвенцій з Державного бюджету України.

На завершення сесії виступили Валентин Устименко щодо стану доріг, перевезень та їх фінансувань, а також Параска Дворянин про своє бачення діяльності районної ради.

Прочитано 1022 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner