Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 28 вересня 2018 21:16

Депутат Яворівської міської ради визнаний судом корупціонером

Яворівський суд оштрафував депутата Юрія Федорця на дві тисячі гривень.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net

27 вересня суддею Яворівського районного суду Винаром Любомиром Вікторовичем, було розглянуто протокол про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, стосовно депутата Яворівської міської ради – Юрія Федорця.

Нагадаємо, що 25 липня працівники Управління захисту економіки Національної поліції України у Львівській області, склали протокол про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією на депутата Яворівської міської ради - Юрія Федорця.

Суть адміністративного правопорушення полягає в тому, що Юрій Федорець, будучи депутатом Яворівської міської ради, продав земельну ділянку в місті Яворові вартістю 82,7 тис. грн., та не повідомив НЗКА про сутєві зміни в майновому стані, шляхом зазначення таких змін у декларації.

Захисник депутата Федорця, заявила клопотання про закриття адміністративного провадження. Оскільки, на думку адвоката, протокол не відповідає закону та порушена процедура виявлення даного правопорушення особою, яка складала даний протокол. Тобто суто з процесуальних підстав.

Заслухавши пояснення Юрія Федорця, який повідомив суду, що він дійсно не вносив будь яких відомостей про суттєві зміни у майновому стані та станом на день розгляду справи не вніс, суддя відхилив дане клопотання захисника депутата.

Сам депутат Федорець вважав, що суму коштів, яку він отримав від продажу земельної ділянки, непотрібно вносити до декларації, як суттєві зміни у майновому стані. Оскільки для нього така сума не є суттєвою для його майнового стану. Своєї вини за правопорушення пов’язане з корупцією не визнав.

Заслухавши пояснення особи що притягається до адміністративної відповідальності, думку прокурора Городоцької місцевої прокуратури та дослідивши матеріали справи, суддя Винар Л.В. постановив: "Визнати Юрія Федорця винним у вчиненні адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн." Суд також стягнув з депутата Федорця судові витрати в сумі 352 гривні.

Більше інформації на ВІДЕО.

Прочитано 4080 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner