Увійти

ЗареєструватисяНеділя, 30 квітня 2017 14:13

Яворівська міська рада не дає дозволу на утилізації львівського сміття біля Яворова

Перед вчора 28 квітня, Яворівська міська рада звернулась до Залузької та Яворівської районної ради про заборону прийому львівського сміття.

Про це повідомляє кореспондент Yavir.net

На початку сесії Яворівської міської ради, депутатом ЯМР Володимиром Поставитюком до порядку денного було внесено проект рішення «Про ситуацію яка склалась навколо захоронення ТПВ міста Львова поблизу міста Яворова», яке депутати в подальшому одноголосно підтримали.

В даному Рішенні Яворівська міська рада звертається до Залузької сільської ради (на адміністративній території якої розміщений Новояворівський полігон ТПВ) та Яворівської районної ради з проханням заборонити приймати ТПВ  що утворюється в місті Львові до вирішення питання перспективи утилізації ТВП населених пунктів Яворівського району включаючи ТПВ міста Львова.

Також депутати запропонували Львівській ОДА, Львівській обласній раді, Львівській міській раді, Яворівській РДА, Новояворівській міській раді при вирішенні питання розміщення ТПВ, що утворюються в місті Львові погоджувати з територіальними громадами які знаходяться навколо Новояворівського полігону ТПВ, а саме  Яворівською, Терновицькою та Залузькою – зазначається рішенні Яворівської міської ради.

Прочитано 1411 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner