Увійти

ЗареєструватисяВівторок, 13 червня 2017 18:16

Візит депутата Верховної ради в Черниляву

Сьогодні, 13 червня, в село Чернилява, Яворівського району, завітав Народний депутат України – Володимир Парасюк.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net.

В сесійній залі Чернилявської сільської ради, депутат ВР - Володимир Парасюк провів спільну розмову з місцевими мешканцями села, за участю в.о. сільського голови та місцевих депутатів, також була присутня депутат Яворівської районної ради – Марія Дудич. На жаль не було обласного депутата Михайла Ковалика, хоча його також запрошували.

В Черниляву, на особистий прийом, Нардеп Парасюк приїхав через постійні звернення місцевої громади. Зокрема, через дорогу та приватну ферму, яка розташована поряд з церквою, сільською радою та школою.

Минулого року на цій фермі було близько 5 000 свиней. Після протестів місцевих мешканців та широкого резонансу, свиней вивезли за межі району, але тепер на цю ферму почали завозити нову живність, курей, баранів, вівці тощо.

Володимир Парасюк запевнив громаду, що спільно з місцевою владою, за тиждень постарається вирішити це питання з власником ферми дипломатичним шляхом, тому що в іншому випадку залишиться лише радикальні методи вирішення цього питання, однак в любому випадку це питання буде вирішено позитивно для Громади.

Прочитано 4435 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner