Увійти

ЗареєструватисяСереда, 19 липня 2017 10:04

Засідання колегії Яворівської РДА

18 липня, відбулося засідання Колегії Яворівської районної державної адміністрації, участь у якому взяли голова Яворівської райдержадміністрації - Орест Хлян, голова Яворівської районної ради - Володимир Сичак, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій, голови місцевих рад Яворівського району.

Про це повідомляє прес-служба Яворівської РДА.

Розпочалось засідання урочистими привітаннями кращих учнів – випускників Яворівщини, які набрали максимальні 200 балів із ЗНО – Оксана Гавриленко (біологія – 200 балів, хімія – 200 балів) учениця Яворівської гімназії ім. О.Маковея, Галина Вус (хімія – 200 балів) учениця Новояворівського ліцею та Володимир Білокопитий (математика – 200 балів) учень Новояворівського ліцею.

Також щирі вітання та грамоту з нагоди дня 30 – ліття із рук очільників Яворівського району отримав міський голова міста Яворова Павло Бакунець.

Під час розгляду одного з питань порядку денного, про стан та перспективи розвитку туризму в Яворівському районі, яке доповідав керівник відділу культури і туризму Яворівської РДА - Володимир Балух, голова Яворівської РДА розкритикував роботу керівника відділу підкресливши що той неволодіє ситуацією в районі відносно культури.

Член колегії - Надія Горох підтримала голову РДА та привела для прикладу відділ культури Жовківської РДА де робота відділу налагоджена набагато краще, а ніж в Яворівському районі.

Після декількох запитань, в рамках проекту рішення колегії, на які керівник відділу культури не зміг надати адекватної відповіді, голова Яворівської РДА запропонував внести зміни до проекту рішення, а саме Володимиру Балуху забезпечити формування комплексної програми розвитку туризму в Яворівському районі та визначив термін до 31 липня 2017 року. Члени колегії підтримали таку пропозицію Голови Яворівської РДА.


Ще одним з важливих питань порядку денного було затвердження статутів опорних шкіл в Яворівському районі та філій таких шкіл.
По даному проекту рішення доповідав керівник відділу освіти Яворівської РДА – Михайло Дорош, який доступно та читко роз’яснив присутнім про опорні школи та філії до них.


Також голова Яворівської РДА звернувся до голів місцевих рад, щоб вони проводили роз’яснювальну роботу з населенням щодо філій опорних шкіл та підкреслив, що школи в Яворівськму районі ніхто не збирається закривати чи оптимізувати, а те що директори деяких шкіл, в міру своїх амбіцій, поширюють неправдиву інформацію, назвав - панікою пенсіонерів.

Прочитано 1801 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner