Увійти

ЗареєструватисяНеділя, 13 серпня 2017 11:52

Третє пленарне засідання ХІV сесії Яворівської районної ради

Цього тижня, 10 серпня, в актовому залі районної ради відбулося третє пленарне засідання 14-ї сесії Яворівської районної ради.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.Net

Головуючий на сесії був голова райради – Володимир Сичак. В роботі пленарного засідання взяли участь перший заступник районної державної адміністрації - Ігор Рак, заступник голови районної ради - Володимир Мацелюх, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів  райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів органів виконавчої влади, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради. З депутатського корпусу було присутніх 27 депутатів районної ради, десять депутатів були відсутні без поважних причин.

Основним питанням, яке розглядалось на сесії – це внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2017 рік. В якому враховано капітальні видатки, закупівлю квартири для дітей-сирів, закупівлю ліків та фінансування мікропроектів тощо.

Крім того, сесія розглянула ряд важливих питання, а саме: про затвердження Статутів опорних навчальних закладів району та Положень їх філій, про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової, та ін.

Заслухали начальника відділу культури та туризму Яворівської РДА – Володимира Балуха, про стан та перспективи розвитку туризму в Яворівському районі. Та інформацію начальника ЦНАП Яворівської РДА про роботу центру за період 2016-2017 років

Також депутати присвоєли Наконечнянській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України - Романа Сеника.

Наприкінці сесії прийняли звернення до Президента України проти позбавлення українського громадянства  Міхеіла Сакаашвіллі.

Прочитано 939 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner