Увійти

Зареєструватися

Четвер, 23 листопада 2017 22:33

Назарій Русин дебютує за "Динамо" (Київ) в офіційному матчі

Близько години назад Назарій Русин з Новояворівська провів свій дебютний офіційний матч та забив перший офіційний гол за "Динамо" (Київ).

Про це повідомляє "Аматорський футбол Новояворівська".

Сталось це в матчі Ліги Європи проти албанського "Скендербеу", в якому кияни нажаль поступились з рахунком 2:3. Назарій Русин вийшов на поле замість Томаша Кендзьори на 71 хвилині поєдинку, а на 90 хвилині, з пасу Віктора Циганкова скоротив відставання своєї команди від суперника на один гол.

Коротке інтерв'ю Назарія Русина в ефірі телеканалу "Футбол 2":

"Так, я дуже радий, що забив, але через те, що програли - що забив, що не забив... Я дуже хвилювався перед виходом на заміну, але коли вийшов на поле, все це зникло, і ввійшов у гру нормально. Гол присвячую брату... Вітя дуже здорово мені скинув, я, слава Богу, влучив.

Тренери привітали з дебютом, подякували. Але звичайно, у роздягальні зараз всі засмучені, могли вже сьогодні посісти перше місце. Але нічого, в нас ще гра попереду, і я думаю, ми переможемо".