Увійти

Зареєструватися

П'ятниця, 05 січня 2018 19:03

Чемпіонат міста Новояворівська з футзалу

В середу і четвер пройшли матчі четвертого туру чемпіонату Новояворівська з футзалу.

Про це повідомляє кореспондент Yavir.Net

Спочатку на майданчику ФОК "Старт" між собою зустрілись давні знайомі "Балмікс" і "Патріот". Досить несподівано вже на перших хвилинах "Патріот" вигравав з рахунком 2:0, але до кінця першого тайму більш досвідченні гравці "Балмікса" вийшли вперед і своєї перемоги вже не віддали. Кінцевий рахунок поєдинку 6:4. Варто відзначити гравця команди "Патріот" Василя Занька, який маючи не найвищий зріст відзначився двічі ударом головою, після двох закидань у штрафну суперника від голкіпера своєї команди.

В наступному матчі ігрового дня нас очікувала значно більша інтрига. "Контрабас" та "Острог" розіграли по справжньому бойовий поєдинок, в якому були і сутички, і вилучення. На загал гра була нічийна, проте, військові проявили волю до перемоги і в кінці поєдинку здобули першу звитягу і перші очки в чемпіонаті.

В четвер між собою грали команди "Стрілець" і "Феміда". Відносно рівна гра двох рівних суперників завершилась нелегкою перемогою "Феміди" 4:2. Отже, вже зараз можна зрозуміти, що "Балмікс" впевнено йде до чемпіонства, а ось на інші призові місця претендуть усі решта п'ять учасників.

03.01.2018.

"Балмікс" - "Патріот". 6:4. Чопко - 2, Кондра - 2, Фітель, Загурський - Тураш - 2, Занько - 2.

"Контрабас" - "Острог" (Старичі). 4:5. Попик - 2, Баліцький, Стень О. - Студинський - 2, Камінський, Ляш - 2.

04.01.2018.

"Стрілець" (Страдч) - "Феміда". 2:4. Лісогорський, Федик - Шевчик - 3, Канафоцький.