Увійти

Зареєструватися

Неділя, 14 січня 2018 23:29

Чемпіонат України з хокею

ХК "Галицькі Леви" (Новояворівськ) вперше перемогли МХК "Динамо" (Харків) в рамках хокейної першості України.

Про це повідомляє "Українська хокейна ліга".

Поєдинок, який відбувався в Харкові і був останнім в рамках 29 туру чемпіонату України з хокею, видався досить інтригуючим та цікавим, про що свідчить кінцевий рахунок матчу. Вже на 34-й хвилині команда з Новояворівська перемагала свого суперника з рахунком 3:0, хоча до завершення другого періоду "Динамо" відквитало одну шайбу. В третьому періоді харків'яни скоротили відставання до однієї шайби, але "Галицькі Леви" реалізували штрафний удар, після чого господарі льоду спромоглись хіба на ще один гол. Відтак, досить несподівана перемога "Левів" 4:3.

МХК "Динамо" - ХК "Галицькі Леви". 3:4 (0:1; 1:2; 2:1).

Шайби: 0:1 Дворник (Генералов, Толстушко - меншість), 09:56; 0:2 Генералов (Дворник - меншість), 29:03; 0:3 Муртищев (Середа), 33:12; 1:3 Чердак (Олійник), 39:13; 2:3 Халін (Чердак, Олійник), 42:28; 2:4 Толстушко (Сірченко, Муртищев - шостий польовий), 49:02; 3:4 Олійник (Піддубний, Чердак), 55:18.

МХК "Динамо": Гурко; Лисін - Піддубний, Гребьонкін - Бабчук, Хохлов - Григорьєв; Чердак - Халін - Олійник, Худяков - Максименко - Колядинський, Куликов - Праведний - Семененко, Ступницький - Швоєв - Шматько.

ХК "Галицькі Леви": Вязовов; Толстушко - Ратушний, Сисак - Сірченко, Середа - Порупа; Кізло - Дворник - Генералов, Чиканцев - Муртищев - Арабов, Брага - Алексейчук - Абаджян, Попереджай, Тонковид.

Результати попередніх матчів ХК "Галицькі Леви" (Новояворівськ) в чемпіонаті України з хокею:

"Галицькі Леви" (Новояворівськ) - "Кременчук". 3:5.

"Донбас" (Донецьк) - "Галицькі Леви" (Новояворівськ). 11:0.

"Динамо" (Харків) - "Галицькі Леви" (Новояворівськ). 5:2.

"Галицькі Леви" (Новояворівськ) - "Вовки" (Бровари). 3:1.

"Білий Барс" (Біла Церква) - "Галицькі Леви" (Новояворівськ). 3:0.

"Галицькі Леви" (Новояворівськ) - "Донбас" (Донецьк). 3:5.

"Галицькі Леви" (Новояворівськ) - "Кременчук". 4:3.

"Вовки" (Бровари) - "Галицькі Леви" (Новояворівськ). 2:3.

"Білий Барс" (Біла Церква) - "Галицькі Леви" (Новояворівськ). 10:2.

"Галицькі Леви" (Новояворівськ) - "Білий Барс" (Біла Церква). 1:9.