Увійти

Зареєструватися

Середа, 06 вересня 2017 21:06

Гол та гольова передача Назарія Русина за "Динамо" (Київ)

Минулої суботи новояворівчанин Назарій Русин зіграв в товариському матчі за "Динамо" (Київ) проти одноклубників з Бреста (Білорусь).

Про це повідомляє офіційний сайт "Динамо" (Київ).

Назарій Русин вийшов на поле на 64-й хвилині замість нападника киян Жуніора Мораеса, а вже через хвилину, взявши гру на себе в центральній зоні, увірвався в штрафну і віддав вправо на вільного Алєксєєва, який забив четвертий гол в матчі. А вже на 86-й хвилині матчу Назарій і сам відзначився за основну команду "Динамо", вийшовши один на один з голкіпером суперника і холоднокровним ударом з 14-ти метрів поставив крапку в матчі. Отже, вітаємо Назарія Русина з хорошою грою та бажаємо все частіше грати в основі віце-чемпіона України!

"Динамо" (Київ, Україна) - "Динамо" (Брест, Білорусь). 7:0. Шапаренко, 16; Мораес, 26; 60; Алєксєєв, 65; 75; 80; Русин, 86.

"Динамо" (Київ, Україна): Бущан (Рудько), Пантіч, Дубінчак, Вантух (Алєксєєв), Мораес (Русин), Гусєв (Смирний), Кравченко (Карась), Козаков (Калюжний), Бурда, Буяльський (Алібеков), Шапаренко (Петрусенко).