Увійти

ЗареєструватисяНеділя, 12 березня 2017 21:41

Місцева революція

В п’ятницю 10 березня місцеві мешканці організовано перекрили дороги до села Смолин, Яворівського району.

Через незадовільний стан доріг по яким неможливо проїхати автомобілям та громадському транспорту. Тим самим заблокувавши колону важких лісовозів, які є причиною зруйнованих доріг. За словами місцевих - спочатку лісовози розвалили основну дорогу до села «Сопіт-Вороблячин», а пізніше почали їздити через центральну дорогу села Смолин, руйнуючи її важкою технікою. Звичайно місцеву громаду це обурило і як результат лісовози були заблоковані більше як на добу. Лише після таких радикальних дій районна влада разом з Яворівським ДЕД завезли три автомобілі щебеню, що навряд кардинально виправить ситуацію, але змусить рахуватись з місцевим населенням. 
Варто зазначити, що сільський голова - Онишків Олександра Миколаївна, яка балотувалась від партії БПП, пасивно поставилась до даної акції місцевих мешканців і підтримала їх лише на словах та в кінці акції. 
Голова Яворівської РДА - Орест Хлян, пообіцяв місцевій громаді, що до середи наступного тижня відрізок пошкодженої дороги належним чином відремонтують. Лише після цього як приїхав автомобіль зі щебенем, селяни розблокували проїзд для лісовозів.
Дорога Сопіт - Вороблячин - дорога місцевого значення і на балансі Служби доріг у Львівській області, та власне вона відповідає за її стан, а от утриманням цієї дороги (розчищення снігу, ремонт) безпосередньо займається філія Яворівський ДЕД ДП "Львівський облавтодор". За попередньою інформацією у 2016 році на утримання цієї дороги було витрачено 5 700 грн.
Такі акції громадянської непокори під назвою «Місцева революція», можна назвати як challenge – естафета ремонту доріг по Яворівському району. Грушівська громада передала естафету Смолинській.
Яка громада наступна ?

Прочитано 3840 разів

Медіа

Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
https://www.yavir.net/novunu/suspilstvo/item/1-mistseva-revoliutsiia#sigProId92e2a30caf

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner