Увійти

ЗареєструватисяСубота, 11 листопада 2017 18:45

Куди дівається сміття з Яворова ?

Місто Яворів продукує близько 200 тон сміття в місяць, а комунальники вивозять лише 50 тон.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net

Збиранням та вивезенням сміття (ТПВ) в Яворові займається комунальне підприємство Яворівської міської ради - «Житлокомунсерсів». Директор цього комунального підприємства Володимир Флис хороший друг міського голови Яворова – Павла Бакунця, який призначив його на цю посаду після своєї інавгурації.

Утилізація чи захоронення ТПВ за екологічними нормами здійснюється лише на офіційному полігони ТПВ. Власником такого полігону в Яворівському районі є Новояворівська міська рада, а балансоутримувачем полігону КП НМР «Новояворівськжитло».

Як повідомлялось раніше сміттєвози яворівського комунального підприємства «Житлокомунсерсів» вивозять ТПВ на стихійне сміттєзвалище на околицях Яворова.

Також КП «Житлокомунсерсів» орендували смітєвози у військової організації КЕЧ району для вивезення ТПВ з Яворова на стихійне сміттєзвалище.

За цими двома фактами навіть проводили перевірку працівники Яворівської поліції, однак результатів перевірки оприлюднено не було.

За даними КП «Новояворівськжитло» цього року КП «Житлокомунсервіс» вивезли на полігон ТПВ лише 278 тон сміття, а куди завези решту сміття з Яворова - невідомо. Можливо знову на стихійне сміттєзвалище на околицях Яворова, де на відстані 800 метрів роздані земельні ділянки під забудову для учасників АТО. Більше того до 15 травня 2017 року яворівське комунальне взагалі не вивозило сміття на полігон. Також відомо, що на стихійному сміттєзвалище досі працює гусеничний трактор ДТ-75, який належить «Житлокомунсервіс».

Нагадаємо, що відповідно до Рішення Виконавчого комітету Яворівської міської ради з 1 квітня 2017 року в місті Яворові діють нові тарифи на вивезення ТПВ, а саме 107 грн. за 1,1 куб. В цю суму закладено також витрати на захоронення ТПВ на новояворівському полігоні.

Дивно чому контролюючі органи мовчки спостерігають за екологічною катастрофою, яка назбирується поблизу Яворова. Також незрозуміло чому мовчать учасники АТО, яким жити біля тої "купи" зі сміттям.

Прочитано 1760 разів

Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
https://www.yavir.net/novunu/suspilstvo/item/1125-kudy-divaietsia-smittia-z-yavorova#sigProId9d6d2833aa

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner