Увійти

ЗареєструватисяПонеділок, 27 березня 2017 17:13

Стартує проект «Нове обличчя кордону»

28 березня 2017 року у Державній прикордонній службі України розпочнеться черговий набір до органів і підрозділів відомства в рамках пілотного проекту «Нове обличчя кордону».

Відбір на конкурсній основі відбуватиметься на посади в підрозділи Мостиського прикордонного загону, персонал яких виконує завдання в аеропорту «Бориспіль» та пункті пропуску «Краковець». Загалом планується відібрати близько 800 осіб, більшість з яких саме з числа цивільної молоді.

Процедура конкурсу розпочнеться з приймання та опрацювання електронних анкет кандидатів. Заповнити та подати її всі бажаючі матимуть змогу в день старту конкурсу на сторінці проекту. Набір триватиме до 28 квітня. Подані анкети оброблятимуться автоматизованою електронною системою без втручання посадових осіб прикордонного відомства. Кандидати, які відповідають вимогам Державної прикордонної служби, допускатимуться до участі у подальшому відборі.

Запрошуються  громадян, які бажають проходити службу в реформованих прикордонних підрозділах. В свою чергу Державна прикордонна служба пропонує престижну стабільну роботу, гідний рівень грошового забезпечення (близько 9 тисяч гривень), перспективу кар'єрного зростання, соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством, професійну підготовку за міжнародними стандартами.

Детально ознайомитись із умовами конкурсу та переліком посад можна на сайті Державної прикордонної служби або в Call-центрах за телефонами (044) 239-85-35 у Києві та (032) 258-50-38 у Львові.

Прочитано 869 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner