Увійти

ЗареєструватисяСереда, 27 грудня 2017 17:15

Головний клоун міста Яворова

На місці пам’ятника «10 річниці незалежності Україні» становлять електроопору або рекламний щит.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net

Нагадаємо, що міський голова Яворова – Павло Бакунець неодноразово заявляв, що пам’ятний знак «10 річниці незалежності Україні» буде повернуто після реставрації на «кільце» біля кладовища по вулиці Маковея міста Яворова. В крайньому випадку будуть проведенні громадські слухання з метою перенесення на нове місце, якщо громада Яворова буде вважати за необхідне такого переносу пам’ятника.

Однак сьогодні 27 грудня, робітники фірми «ШРБУ-65», які виконують роботи по капітальному ремонту вулиці Маковея, намагались встановити залізобетонну опору в центрі «кільця» для електроопори або рекламного щита. Депутати Яворівської міської ради – Володимир Поставитюк та Володимир Винар, а також місцеві громадські активісти завадили встановленню такої опори.

На місце події прибули працівники Яворівського відділу поліції та майже половина працівників апарату Яворівської міської ради на чолі з міським головою Яворова. Варто зазначити, що Павло Бакунець відмовився від своїх слів щодо повернення пам’ятного знаку «10 річниці незалежності Україні» на попереднє місце в центрі "кільця" та проведення громадських слухань по цьому питаню.

Депутат Володимир Поставитюк разом з Юрієм Кенцалом встановити в центрі "кільця" інформаційний плакат про те, що пам’ятний знак «10 річниці незалежності Україні» - відновлюється.

За слова депутата Володимир Поставитюк, 21 грудня сесія Яворівської міської ради виділила з міського бюджету 50 тис. грн. на реконструкцію пам’ятного знаку «10 річниці незалежності Україні».

Працівники Яворівського відділу поліції зарєєстрували відповідні звернення та будуть проводити перевірку законності встановлення залізобетонної опори замість памятного знаку.

Після тривалої дискусії за усною вказівкою міського голови – Бакунця, робітники фірми «ШРБУ-65» зібрали інструменти та поїхали не закінчивши свою роботу.

 

Прочитано 5884 разів

Медіа

Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
https://www.yavir.net/novunu/suspilstvo/item/1290-holovnyi-kloun-mista-yavorova#sigProId0b2d7ba556

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner