Увійти

ЗареєструватисяВівторок, 30 січня 2018 07:57

Яворівська РДА оголошує про створення нової Громадської ради

Для забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, Яворівська РДА оголошує про формування Громадської ради при Яворівській РДА.

Про це повідомляє прес-служба Яворівської РДА.

2 березня 2018 року о 16:00 год., в РНД «Сокіл» м. Яворів вул. Івана Франка 10, відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при Яворівській районній державній адміністрації.

Основними завданнями Громадської ради є сприяння реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами та здійснення громадського контролю за діяльністю Органу.
До участі у зборах запрошуються всі інститути громадянського суспільства, представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстрованих в установленому порядку та таких, що провадять діяльність на території України. Такі громадські організації повинні провадити свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю Яворівської райдержадміністрації.

З 1 до 15 лютого розпочинається прийом документів до складу Громадської ради при Яворівській РДА. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради.

Заяву про бажання взяти участь в установчих зборах (з відповідними додатками) подавати з 09:00 до 16.00 год. за адресою: м. Яворів вул., І. Франка 8, Яворівська районна державна адміністрація, сектор внутрішньої та інформаційної політикиі апарату райдержадміністрації.

Прочитано 1972 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner