Увійти

ЗареєструватисяВівторок, 30 січня 2018 16:05

Міжвідомча координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання

Сьогодні, 30 січня, відбулося засідання міжвідомчої координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Яворівській районній державній адміністрації.

Про це повідомляє прес-служба Яворівської РДА

Засідання відбулось під головуванням голови Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян та голова Яворівської районної ради Володимира Сичака.

Участь у засіданні взяли голова депутатської комісії Яворівської районної ради з питань освіти, культури, спорту та туризму Ярослава Кобиця, керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило, начальники та відповідальні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації - відділу освіти, культури та туризму, сектору молоді та спорту, управління соціального захисту населення, директор Яворівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віталій Байда, представники громадських організацій з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді - Яворівська громадська молодіжно-спортивна організація "Січ", громадська організація "Самооборона - Яворів","Яворівська паланка пласту", ГО "Спілка офіцерів України".

Зі вступним словом до присутніх учасників засідання звернувся Орест Хлян, який наголосив, що національно-патріотичне виховання дітей та молоді є одним із пріоритетних напрямів спільної діяльності керівництва та громадських організацій Яворівського району. Зокрема, 2017 рік став дуже активним у цьому плані - запровадження навальних екскурсій учнів - випускників шкіл району у 184-й навчальний центр Національної, що дислокується у с. Старичі, проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» ("Джура"), проведення козацьких забав та ін. Окрім цього, голова райдержадміністрації розповів, що у 2018 році поміняється формат фінансування заходів громадських організацій.

У ході зустрічі представники громадських організацій прозвітували про проведені ними заходи, фінансове їх забезпечення та відзначили значне покращення співпраці з районною владою. Окрім цього, про проведені заходи та їх фінансове забезпечення також розповіли начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

У свою чергу, Володимир Сичак проінформував про новий алгоритм фінансування у 2018 році заходів, що проводитимуться громадськими організаціями. Зокрема, громадські організацій повинні сформувати перелік заходів, які фінансуватимуться власними коштами та за рахунок бюджетних коштів, а також подати звіт про проведену роботу у 2017 році. Дану заявку, відповідно до сформованих критеріїв, розглядатиме конкурсна комісія, яка буде створена з числа представників міжвідомчої координаційної ради.

Окрім цього, громадським організаціям було запропоновано при формуванні цього переліку врахувати визначні дати, які відзначатимуться у 2018 році, також заходи, що проводяться на базі відділу освіти, сектору молоді та спорту та ін., і за можливості долучитись до їх проведення.

Рішення про затвердження цих заявок буде прийнято конкурсною комісією, пізніше включене до зведеної програми національно-патріотичного виховання Яворівського району на 2018 рік, яка буде затверджена на сесії Яворівської районної ради.

Прочитано 841 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner