Увійти

ЗареєструватисяСереда, 31 січня 2018 15:27

Яворівська РДА оголошує конкурс на посаду директора Туристично-відпочинкового центру

Комунальне підприємство Яворівської районної ради «Туристично-відпочинковий центр Яворівського району», потребує директора.

Про це повідомляє прес-служба Яворівської РДА.

Відповідно до розпорядження Яворівської районної державної адміністрації "59/02-06 від 29.01.2018 року з 1 лютого 2018 року оголошується початок конкурсного добору директора комунального підприємства Яворівської районної ради "Туристично-відпочинковий центр Яворівського району".

Особи, яка виявлять бажання брати участь у конкурсі, протягом 20 днів з моменту оприлюднення оголошення про проведення конкурсу подають конкурсній комісії документи.

Окрім стандартного переліку документів які подаються на конкурс, конкурсанти повинні подати програму розвитку підприємства в короткостроковій (строком на 1рік), перспективі. У якій повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом на вирішення проблем, що висвітлені у звіті, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості та підвищення ефективності його діяльності.

КП Яворівської районної ради «Туристично-відпочинковий центр Яворівського району» є комерційним підприємством, головною метою діяльності якого є сприяння вирішення проблем соціально-економічного розвитку Яворівського району через впорядкування і забезпечення розвитку туристичної та відпочинкової діяльності на території Яворівського району. А також покращення туристичної інфраструктури, проведення комплексу робіт з благоустрою, догляду та обліку місць масового відпочинку, а також впорядкування питань прісноводного рибальства, прісноводного рибництва (аквакультури).

Документи на участь у конкурсі подавати за адресою: м. Яворів, вул. Івана Франка, 8 - Яворівська районна державна адміністрація, юридичний відділ - головний спеціаліст юридичного відділу Доскоч Віра.

Прочитано 1405 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner