Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 16 лютого 2018 12:15

Експерти з перевірки документів Мостиського прикордонного загону пройшли спеціальний тренінг

Впродовж трьох днів на базі відділів прикордонної служби «Краковець» та «Шегині» було організовано спеціальний тренінг для прикордонників у сфері перевірки документів.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України. 

До занять, які проводились в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу TWINNING «Підтримка Державної прикордонної служби України у подальшому запровадженні принципів інтегрованого управління кордонами» залучались спеціалісти прикордонного контролю відділів «Краковець», «Шегині», «Смільниця» та «Мостиська-залізнична станція». Впродовж тренінгу прикордонники мали можливість ознайомитись із досвідом своїх колег із Литви, Польщі та Німеччини, а вони, в свою чергу, змогли оцінити рівень підготовленості українських правоохоронців. Експерти Євросоюзу ознайомили інспекторів із зразками паспортних документів країн ЄС, способами їх виготовлення та технічного захисту, а також із основними видами підробок паспортів та візових етикеток. Заключним стало практичне заняття, на якому прикордонники на ділі досліджували надані паспорти та виявляли підроблені. За результатом експертного дослідження отриманого документа кожен учасник тренінгу звітувався перед групою по виявленим підробкам, а обговорення результатів роботи фахівців виносилося на загал. Експерт прикордонного контролю з Литовської Республіки Павелас Стаскевічіус, підводячи підсумки тренінгу, відмітив високий рівень підготовки українських спеціалістів та зазначив, що вказані заняття і для самих членів делегації дали можливість обмінятися цінним досвідом з колегами. 
По завершенню тренінгу учасники отримали відповідні сертифікати, а найбільш активні інспектори були нагороджені заохочувальними сувенірами.

Прочитано 802 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner