Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 12 квітня 2018 19:28

Наконечнянська сільська рада незаконно роздавала землі за межами села

На Яворівщині прокуратура домоглася повернення державі майже 1 га землі вартістю понад 1 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Рішенням Яворівського районного суду задоволено позов Городоцької місцевої прокуратури в інтересах Головного управління Держгеокадастру Львівщини до фізичної особи та Наконечнянської сільської ради.
Судом визнано недійсним рішення сільської ради, відповідно до якого у приватну власність фізичної особи передано дві земельної ділянки – для будівництва житлового будинку і господарських споруд площею 0,21 га та ведення особистого селянського господарства площею 0,5441 га.

Крім цього, визнано недійсними державні акти на право власності на ці землі, скасовано їх державну реєстрацію, а також зобов’язано відповідача повернути їх у розпорядження держави.

Підставою звернення прокурора до суду стало те, що згадані земельні ділянки на час їх відведення знаходились за межами населеного пункту с.Наконечне Друге (на території Наконечнянської сільської ради) та належали до сільськогосподарських земель запасу, а відтак, відповідно до положень Земельного кодексу України, не могли відводитись органом місцевого самоврядування для інших цілей.

Судове рішення набрало законної сили, а відтак органи прокуратури вжили заходів для реального його виконання. Як наслідок, землі на Яворівщині загальною площею майже 1 га вартістю понад 1 млн грн повернуто державі.

 

Прочитано 1329 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner