Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 07 червня 2018 18:21

Бадер Україна збільшує потужності

7 червня, у с. Кожичі Яворівського району відкрили нові виробничі потужності компанії ТзОВ «Бадер Україна».

 

Про це повідомляє Яворівська РДА.

Участь у відкритті взяли заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко та голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян.

Основний вид діяльності підприємства - виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів АУДІ та БМВ. Відтак, з метою розширення фабрики запустили новий цех з пошиття чохлів.

Зазначимо, сума залучених інвестицій у новозбудований цех - 132 млн гривень. У цеху працюють 660 робітників та відкрили понад 500 додаткових вакансій.

Також, нещодавно компанія підписала контракт із Mercedes. Відтак, підприємство невдовзі шитиме автомобільні чохли для автомобілів Mercedes-Benz S-класу та Maybach. Вже у 2019 році працівники компанії “Бадер Україна” щоденно шитимуть 200 комплектів салонів до цих автомобілів.

Нагадаємо, ТзОВ “Бадер Україна” є українською філією німецької компанії БАДЕР Гмбх” - одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту.

ТзОВ “Бадер Україна” заснували у 2006 р. у м. Городок Львівської області. Підприємство володіє виробничими підрозділами у м. Городок та у с. Кожичі Яворівського району Львівської області

Завод у Городку забезпечує роботою 1900 працівників, а фабрики Кожичі 1 та Кожичі 2 - 1760 працівників.

Прочитано 1712 разів

Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
https://www.yavir.net/novunu/suspilstvo/item/1771-bader-ukraina-zbilshuie-potuzhnosti#sigProId2f45ebb9ce

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner