Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 14 червня 2018 13:31

Громаді Яворівщини повернуто земельну ділянку вартістю понад 6 млн грн.

Прокуратура домоглася повернення громаді Яворівщини 3 га земель водного фонду вартістю понад 6 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області

Рішенням Яворівського районного суду задоволено позов органів прокуратури області до Яворівської райдержадміністрації, фізичної особи (орендаря) та приватного підприємства (суборендаря) щодо визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею майже 3 га у с. Солуки Яворівського району, а також повернення цієї території до комунальної власності.

Встановлено, що вказані землі передано в користування з порушеннями Земельного та Цивільного кодексів України, а також Законів України «Про оцінку земель», «Про оренду землі», «Про землеустрій».

Варто зазначити, що договір був укладений на 50 років, а земля призначалась для рибогосподарських потреб та організації відпочинку населення.

Відповідно до вимог Закону, з метою визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, проводиться їх нормативна грошова оцінка, чого у даному випадку не було зроблено.

Таким чином, за користування цією землею до бюджету сплачувались кошти в мізерному розмірі – 23 грн 38 коп за гектар в рік (з врахуванням коефіцієнту індексації).

Відтак, завдяки заходам вжитими прокуратурою, вказане судове рішення реально виконано. Вороцівській сільській раді на Яворівщині повернуто земельну ділянку водного фонду вартістю понад 6 млн грн.

Прочитано 663 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner