Увійти

ЗареєструватисяСубота, 23 червня 2018 12:03

В Яворівській РДА привітали державних службовців

Щорічно, 23 червня, державні службовці Яворівщини відзначають своє професійне свято – День державної служби України.

Про це повідомляє прес-служба Яворівської РДА.

З нагоди свята відбулися урочистості, на яких голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян та заступник голови районної ради Володимир Мацелюх привітали державних службовців державної служби Яворівщини з професійним святом, подякували їм за плідну й натхненну роботу, відданість справі, сумлінне виконання службових обов’язків і побажали миру, міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, добра та родинного затишку.

«Мені приємно вітати сьогодні в залі людей, які присвятили своє життя служінню Україні. Адже саме на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в органах та установах функцій і завдань держави. Приємно, що саме такі відповідальні, компетентні та сучасні люди працюють на Яворівщині. Кожний з вас спеціаліст своєї справи, що прагне до позитивних змін у своїй країні. Дякую за те, що ви залишаєтесь вірними присязі державного службовця, патріотами рідного краю. Бажаю вам добра, миру, злагоди, професійного росту, матеріальних благ і всіх життєвих гараздів» - зазначив Орест Хлян

Лунали в цей день також вітання від начальників структурних підрозділів районної адмнінстрації.

Спільними почесними грамотами голови Яворівькоїї районної державної адміністрації та голови Яворівської районної ради за компетентність, ініціативність, відповідальне ставлення до справи та з нагоди професійного свята нагородили кращих державних службовців Яворівщини.

Усім учасникам заходу випускники консерваторії подарували музичні вітання.

Прочитано 935 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner