Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 06 липня 2018 21:20

Голова Яворівської РДА зустрівся з родичами загиблих учасників АТО

6 липня в Яворівській райдержадміністрації відбулася зустріч голови Яворівської РДА Ореста Хляна з членами родин загиблих учасників АТО.

Про це повідомляє прес-служба Яворівської РДА.

Участь у зустрічі взяли заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх, військовий комісар Андрій Дворник, начальник соціального захисту населення Уляна Ганусяк, в.о відділу культури та туризму Наталя Лялюк, головний спеціаліст відділу освіти Володимир Кунанець, завідувач сектору молоді та спорту Роман Свистун, секретар Яворівської міської ради Ольга Созанська та Новояворівської міської ради Іванна Попик.

На початку зустрічі керівництво району привітало Ірину Леськів та Ярославу Прихід з днями народженнями, побажали здоров’я, сили, підтримки від рідних та близьких, мирного неба.

У рамках зустрічі батьки та дружини загиблих воїнів ставили питання щодо пасажирських перевезень, встановлення меморіальних дошок та інше.

Голова райдержадміністрації інформував родини загиблих учасників АТО щодо їх фінансової підтримки, згідно районної програми кожний член сім’ї загиблого учасника АТО отримає 10 тис.грн, а всього по програмі 500 тис.грн.

Так, у рамках зустрічі батьки та дружини загиблих воїнів ставили питання щодо охорони здоров’я, а саме літнє оздоровлення, пасажирські перевезення, ремонт закладів освіти, доріг ін.

На кінець зустрічі голова Яворівської райдержадміністрації побажав родинам гарного, теплого відпочинку і наголосив, що завжди відкритий для спілкування та допомоги.

Прочитано 678 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner