Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 13 липня 2018 19:11

Головний редактор газети Яворівський голос – корупціонерка

Яворівський районний суд оштрафував Людмилу Шубіну на 1200 гривень.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net

13-го липня суддя Яворівського районного суду – Ірина Карпин, у відкритому судовому засіданні розглянула протокол про адміністративне правопорушення пов’язаного з корупцією, стосовного керівника комунального підприємства Яворівської міської ради газети - «Яворівський голос».

Редактор газети Яворівський голос – Людмила Шубіна, будучи директором вищезазначеного комунального підприємства, несвоєчасно без поважних причин подала електронну декларацію, чим вчинила адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією.

У судовому засіданні правопорушниця Шубіна повістю визнала свою вину, щиросердечно розкаялась та подякувала суду та правоохоронцям за те що вони розкрили її корупційні діяння. Редоктор газети також попросила суд покарати її згідно з чинним законодавством.

Прокурор Городоцької місцевої прокуратури - Христина Горнецька, яка представляла сторону обвинувачення, заявила, що за вчинене правопорушення Людмилу Шубіну слід притягнути до адмінвідповідальності та накласти на неї адміністративне стягнення у розмірі п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Після нарадчої кімнати суддя Яворівського районного суду постановила, редактора газети Яворівський голос визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення та визначити покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 грн., а також 350 грн., судового збору.

Більше інформації на ВІДЕО.

Прочитано 3315 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner