Увійти

ЗареєструватисяСубота, 28 липня 2018 08:55

Фінансова ревізія у Відділі освіти Яворівської РДА

Львівські аудитори виявили у відділі освіти Яворівської РДА втрати понад 637,9 тис.грн.

Про це повідомляє прес-служба Західного офісу Держаудитслужби.

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели ревізію фінансово-господарської діяльності відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації за період з 01.05.2015 по 31.03.2018 і виявили фінансові порушення, що призвели до втрат 637,9 тис.грн.

Зокрема, працівникам установ освіти, що підпорядковуються відділу, зайво виплачено 249,6 тис.грн зарплати. Аудитори виявили незаконне нарахування і виплату доплат за шкідливі умови праці, виплату зарплати за невідпрацьований час тощо.

Внаслідок завищення підрядними організаціями обсягів і вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт відділом зайво витрачено 147,1 тис.грн. Також зайво витрачено 83,0 тис.грн через придбання за завищеною ціною ноутбуків.
Аудитори виявили, що видатки на придбання і встановлення нового опалювального котла для одного з навчально-виховних комплексів в сумі 120,0 тис.грн здійснено за невідповідним кодом економічної класифікації. Також за рахунок коштів освітньої субвенції сплачено 38,2 тис.грн за комунальні послуги та енергоносії, спожиті в навчально-виховних комплексах.

За результатами контрольного заходу аудитори зупинили операції з бюджетними коштами на рахунку відділу освіти.

Керівнику установи надіслано обов’язкові до виконання вимоги про усунення виявлених порушень.

Прочитано 710 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner