Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 03 серпня 2018 08:10

В Залужжі урочисто відкрили дитячий майданчик

З радістю зустріли жителі села Залужжя, Яворівського району, відкриття вуличного тренажерного майданчика.

Про це повідомляє прес-служба Яворівської РДА.

Для села Залужжя ця подія - знакова, адже стала справжнім спортивним святом, яке зібрало мешканців села, вчителів та учнів навчального закладу Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів, на подвір’ї якого, власне, і встановлені спортивні тренажери.

Спортивний комплекс, до якого входить шість тренажерів для різних груп м’язів для дітей і дорослих, розміщено на території навчального закладу Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Освятив спортмайданчик о. Степан Кобасяр. Перерізали стрічку перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації - Ігор Рак, голова районної ради - Володимир Сичак, голова сільської ради - Василь Максимик та директор школи - Жанна Рубай.

Встановлення тренажерного майданчика на території школи значною мірою сприяє покращенню умов проведення занять з фізичної культури та, як наслідок, збереженню та зміцненню здоров’я школярів. Це стало можливим завдяки співпраці області, району, села, педагогів, громадськості та обласної програми "Спортивний майданчик"

Наступний вуличний тренажерний майданчик планують відкрити в 2018 році м Яворові, та спортивні майданчик з штучним покриттям в м Яворові, с Терновиця, с Ясниська, смт Івано-Франкове.

Прочитано 2291 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner