Увійти

ЗареєструватисяСереда, 20 лютого 2019 18:56

П'ята річниця загибелі Романа Варениці та Віталія Коцюби

Ми пам'ятаємо...

Про це інформує Яворівська РДА.

Варениця Роман народився у селі Старий Яр, Яворівського району Львівської області. Загинув на вулиці Інститутській від пострілу снайпера. Варениці Роману було 35 років…

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Роману Варениці було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

Коцюба Віталій народився у селі Вороблячин Львівської області. Мешкав у місті Новояворівську Львівської області. Загинув від вогнепального поранення. Залишив батьків, дружину та двох дітей. Коцюбі Віталію був 31 рік.

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Віталію Коцюбі було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

Герої не вмирають! Дякуємо вам!

 
Прочитано 856 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner