Увійти

ЗареєструватисяНеділя, 24 березня 2019 01:25

Дискусії щодо можливостей та перспектив природоохоронної території для розвитку внутрішнього туризму у Яворівському національному природному парку

Перед початком нового рекреаційного сезону у Яворівському національному природному парку пройшли дискусії щодо можливостей та перспектив природоохоронної території для розвитку внутрішнього туризму.

Про це повідомляє "Яворівський Парк".

Співробітники парку спільно із представниками органів місцевого самоврядування, вищих навчальних закладів міста Львова, туристичних фірм, територіальних громад, тренінгових центрів - обговорили ряд важливих питань, а саме: природно-заповідний фонд України - перспективні території для розвитку внутрішнього туризму; туристичні дестинації Яворівщини; роль етнофестивалів та майстер-класів у розвитку внутрішнього туризму, проблеми та перспективи розвитку сільського (зеленого, агро) туризму в межах біосферного резервату "Розточчя" під егідою ЮНЕСКО.

Природний регіон Розточчя - територія із великим спадком як природним так і історико-культурним. Відвідувачі залишають позитивні відгуки та пропозицій приїжджати та пожити декілька днів у сільських садибах, скуштувати традиційних страв, придбати екопродукцію.

Актуальним залишається питання розвитку сільського туризму у населених пунктах з якими межує Яворівський НПП, складових Біосферного резервату "Розточчя". 

Підвівши підсумки директор Яворівського національного природного парку, заслужений природоохоронець України Михайло Біляк зазначив, що цей сезон варто провести під девізом: "Справжнє життя - життя в подорожах".

Прочитано 528 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner