Увійти

ЗареєструватисяСереда, 19 квітня 2017 21:41

Яворівський відділ поліції попереджає - УВАГА ШАХРАЇ

Яворівський відділ поліції ГУНП у Львівській області попереджає, що на території району почастішали факти шахрайств.

Про це повідомляється на сторінці в соціальній мережі Яворівського ВП

 

Одним з найбільш поширеним видом шахрайства є дзвінок на мобільний телефон начебто від співробітника банку, де дзвонить невідомий, який представляється співробітником банку та повідомляє про будь-які зміни в умовах користування картки чи вирішенні інших питань.

Отримавши згоду на пропозицію, повідомлє, що для здійснення необхідної операції йому потрібні номер картки, термін її дії та розміщений під магнітною стрічкою cvv-код. Виказавши ці реквізити, людина отримує SMS-повідомлення з паролем доступу, який, не замислюючись, диктує шахраєві. Через кілька хвилин на мобільний приходить SMS з банку, однак на цей раз – про зняття грошей з рахунку. Інколи постраждалі ще вірять, що SMS про зняття готівки – це, мовляв, технічна процедура, і через кілька хвилин гроші будуть нараховані, але згодом розуміють, що це обман.

Аферисти надсилають повідомлення, про заблокування картки, розраховуючи на те, що клієнт в стані паніки від обставин почне телефонувати за вказаним номером, щоб розблокувати свою карту. Таким чином, дізнавшись ваші дані, шахрай може виконати будь-яку інтернет-оплату у свою користь.

Пам’ятайте, що співробітники банку не мають права зв’язуватися з клієнтом в телефонному режимі й уточнювати його особистісні дані. Паролі та інша інформація від банку – це взагалі інформація секретна. Ніколи не повідомляйте номер банківської картки, термін її дії, ПІН-код або CVV2-код, а також паролі, що надходять в SMS! Якщо дзвонять й уточнюють ці дані, знайте: це спроба шахрайства.

Суворо дотримуйтеся правил користування карткою, не передавайте ніякої інформації третім особам. Якщо подзвонили й представилися співробітником банку з невідомого номера телефону, не потрібно вступати в дискусію, покладіть слухавку й передзвоніть на номер «гарячої лінії», який вказаний на картці для уточнення. Працівники будь-якого банку, в якому ви обслуговуєтесь, мають всю необхідну інформацію для здійснення операцій з надання банківських послуг!

Прочитано 1930 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner