Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 20 квітня 2017 10:22

У пункті пропуску "Грушів" - паспорт друга непройшов

Cьогодні в ночі, 20 квітня у міжнародному автомобільному пункті пропуску “Грушів” було виявлено порушника державного кордону.

Про це повідомляє прес-служба західно регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Державна прикордонна служба України активно реалізовує комплекс заходів, які направлені на недопущення протиправної діяльності на державному кордоні. Для посилення роботи у цьому напрямку з 4 квітня по 30 листопада цього року за ініціативи та під загальною координацією Держприкордонслужби проводиться спільна спеціальна прикордонна операція «Кордон-2017». Основною метою прикордонної операція «Кордон-2017» є підвищення щільності охорони державного кордону, перекриття можливих шляхів переміщення контрабанди на найбільш загрозливих напрямках та протидія протиправним елементам щодо незаконної діяльності на кордоні.

В рамках цієї операції сьогодні 20.04.2017р. в ночі, у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Грушів" було виявлено порушника державного кордону. Так, на виїзд з України прибув мікроавтобус марки «Мерседес», в якому в якості пасажира слідував громадянин України та під час паспортного контролю прикордонники Львівського закону виявили, що пред’явлений документ не належить пред’явнику. Після з'ясування обставин чолові повідомив прикордонникам, що закордонний паспорт належить його другу. Тим самим, громадянин України своїми діями вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 204-1 КУпАП, а саме здійснив спробу незаконного перетинання державного кордону України в пункті пропуску по чужому паспортному документу.

За спробу незаконного перетину ДКУ на дану особу було складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-1 КУпАП

Прочитано 876 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner