Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 20 квітня 2017 22:27

Новий старий голова Яворівського районного суду

Сьогодні, 20 квітня в першій половині дня, відбулись збори суддів Яворівського районного суду Львівської області.

Про це повідомляє Громадський Контроль Яворівщини на своїй сторінці в соціальній мережі.

На збори суддів Яворівського суду не було запрошено представників громадських об’єднань та журналістів. Хоча це передбачає Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

На даних зборах обирали голову районного суду та його заступника. Шляхом таємного голосування абсолютною більшістю голосв, головою суду був обраний діючий голова суду - Тесля Богдан Іванович. Навіть незважаючи на те, що Богдан Тесля перебуває у відпустці і на цих зборах не був присутній, але подав письмову заяву, що має бажання в черговий раз обіймати посаду голови Яворівського районного суду.

Як повідомляють активісти ГО Громадський Контроль Яворівщини: "суддя Тесля збирається йти у відставку та написав заяву про звільнення, а піти на пенсію з посади голови районного суду - це додаткова прибавка до суддівської пенсії. Сам Богдан Тесля категорично відмовився будь що коментувати" - повідомляється на сторінці

Також активісти стверджують, що голова Яворівського районного суду Тесля Богдан Іванович, 3-го грудня 2016 року придбав (перереєстрував) автомобіль Mazda вартістю 180 тис. грн., про що мав би повідомити НАЗК у встановленому Законом порядку, а саме заповнити відповідну форму повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Однак він цього не зробив, чим вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією.

У зв’язку з тим ГО "Громадський Контроль Яворівщини", 27.03.2017 року звернулись до начальника УЗЕ у Львівській області ДЗЕ НП України полковника поліції Галаза Руслана Ігоровича з проханням невідкладно відреагувати на дане правопорушення та притягнути до адміністративної відповідальності голову районного суду Богдана Теслю.

Зверення3

Активісти зазначають, що вже майже місяць чекають на відповіді або результати реагування на своє звернення, однак марно.

Саме тому ГО «Громадський контроль Яворівщини» в черговий раз, однак вже публічно, звертається до начальника УЗЕ у Львівській області ДЗЕ НП України полковника поліції Галаза Р.І. з проханням невідкладно відреагувати на звернення ГО «ГКЯ» від 27.03.2017 року та в межах своєї компетенції вжити всіх необхідних заходів для відновлення законності та притягнути до адміністративної відповідальності голову Яворівського районного суду громадянина Теслю Богдана Івановича відповідно до чинного законодавства.

Прочитано 2260 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner