Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 21 квітня 2017 12:52

На новояворівське сміттєзвалище будуть завозити 80 тон сміття на добу

Сьогодні, 21 квітня, у стінах Львівської ОДА, представники державної, обласної та міської влади Львова підписали меморандум щодо вирішення питання вивезення ТПВ із міста.

 Про це повідомляється офіційному сайті Львівської ОДА.

Згідно із меморандуму, 19 полігонів на території Львівської області до кінця 2018 року будуть приймати сміття зі Львова. Натомість міська рада Львова виділятиме міським радам міст області субвенції.

До списку потрапили полігони міст: Броди, Буськ, Борислав, Белз, Великі Мости, Дрогобич, Жидачів, Золочів, Миколаїв, Мостиська, Новояворівськ, Перемишляни, Рава-Руська, Радехів, Самбів, Сокаль, Стрий, Старий Самбір, Червоноград.

Відтепер міста області щодня прийматимуть зі Львова  близько 600 тон сміття. Найбільше, 80 тон на добу, прийматиме Новояворівський полігон ТПВ.

292 1 675x900

За словами мера Львова Андрія Садового, перший транш субвенцій, становитиме 70 мільйонів гривень.

За словами віце-прем’єр-міністр України Володимира Кістіона, цей меморандум дозволить реально вирішити проблему вивезення сміття зі Львова.

«Тверді побутові відходи вивозилися протягом 11 місяців від дня трагедії не системно. Це призвело до несанкціонованих звалищ львівського сміття по всій Україні, а відтак до погіршення санітарної ситуації. Тепер ми знайшли рішення, щоб покращити екологічну ситуацію у Львові», – повідомив він.

Також створять Громадську наглядову раду, яка контролюватиме процес вивезення сміття з міста.

Як відомо, напередодні Великодня відбулася чисельна зустріч за участі народних депутатів з групи «Львівщина», міськими головами міст області, керівництва області та Львова.

Депутати закликали всіх проявити солідарність та допомогти Львову. Це дало поштовх до ще однієї зустрічі, на якій були присутні керівники практично усіх міст Львівщини, де є полігони,а таких на території області є 20). На цих зустрічах домовилися підписати меморандум між містами і Львовом, який би регламентував подальше вирішення сміттєвої проблеми.

Як раніше повідомлялось, Володимир Гройсман вимагає реальний план дій із рекультивації Грибовицького сміттєзвалища і надав Садовому шість місяців для зведення нового сміттєпереробного комплексу.

Прочитано 2717 разів

2

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner