Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 21 квітня 2017 18:41

Конкурс "Нове обличчя кордону": в процесі набір кандидатів в прикордонники

Нагадаємо, що набір до пілотного проекту «Нове обличчя кордону» стартував 8 березня 2017 року.

Відбір на конкурсній основі відбувається на посади в підрозділи Мостиського прикордонного загону, персонал яких виконує завдання в аеропорту «Бориспіль» та пункті пропуску «Краковець». Перші 80 осіб вже проходять тестування. Половина претендентів – жінки. Загалом планується відібрати близько 800 осіб. На сьогодні зголосились стати новими обличчями українського кордону понад 600 людей. Серед них лише 139 є військовослужбовцями, решта – цивільні. 
Протягом двох тижнів претенденти мають скласти три тести: психологічний, на знання англійської мови та визначення рівня інтелекту. Наступний етап конкурсу – фізичне випробування. 
«Нам потрібно укомплектувати 274 посади. Кожному, хто успішно пройде проект відбору, будуть пропонуватись посади в інших підрозділах», – розповів начальник групи центру комплектування військовослужбовцями Львова Андрій Лущик. Процес відбору відбувається під наглядом міжнародних спостерігачів. 
«Система передбачає автоматизоване тестування, результати якого надходять до бази даних кандидатів, без втручання посадовців Державної прикордонної служби. Це забезпечує повну прозорість та об’єктивність відбору», – пояснює керівник проекту від Міжнародної організації з міграції Роман Горбовий. 
Усі, хто бажає стати новими обличчями кордону, можуть подати свої електронні заявки до 28 квітня 2017 року. Детально ознайомитись із умовами конкурсу та переліком посад можна на сайті Державної прикордонної служби або в Call-центрах за телефонами (044) 239-85-35 у Києві та (032) 258-50-38 у Львові. До участі запрошуються громадян, які бажають проходити службу в реформованих прикордонних підрозділах. В свою чергу Державна прикордонна служба пропонує престижну стабільну роботу, гідний рівень грошового забезпечення (близько 9 тисяч гривень), перспективу кар'єрного зростання, соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством, професійну підготовку за міжнародними стандартами. 

Прочитано 2962 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner