Увійти

ЗареєструватисяСубота, 22 квітня 2017 00:33

"АВТО ЄВРО СИЛА" - Львів відвідали Краковецьку митницю

21 квітня 2017 року на митному переході Краковець-Корчова активістами об`єднання «АВТО ЄВРО СИЛА" - Львів було проведено промоакцію, метою якої є залучити громадськість до підтримки законопроекту від 21.02.2017 №5567 про внесення змін до Митного кодексу України (щодо врегулювання транзиту та тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування) одним з ініціаторів якого є народний депутат України В.Парасюк.


Чинні норми Митного кодексу України не повною мірою визначають правові основи контролю переміщення на митну територію України та подальшого вивезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування з іноземною реєстрацією. Більшість громадян України живе за межею бідності та не має можливості придбати якісний автомобіль за доступною ціною, сплативши всі податки. Така ситуація породила низку важливих до вирішення проблем. Тому виникає необхідність внесення відповідних змін до законодавства, щоб спонукати українців відмовитись від послуг нерезидентів, перевести зазначені авто в легальне русло та припинити відтік готівкової маси за кордон. 
Основна ціль і завдання законопроекту – це надання можливості громадянам України придбати якісний автомобіль за доступною ціною і, як наслідок, суттєве зниження соціальної напруги, збільшення надходжень до бюджету, ліквідація низки корупційних схем на митних пунктах пропуску.

Прочитано 2309 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner