Увійти

ЗареєструватисяВівторок, 25 квітня 2017 14:59

В пункті пропуску Краковець-Корчова запобігли незаконному ввезенню автомобіля

Нещодавно в пункт пропуску «Краківець – Корчова» смугою руху «червоний коридор» заїхав вантажний автомобіль «Volvo» 2010 року виготовлення, оснащений бетононасосом під керуванням громадянина України.

 Про це повідомила ДФС у Львівській області.

Згідно товаросупровідних документів автомобіль переміщувався з Чеської Республіки на адресу ТзОВ м. Києва, його вага зазначена 16 450 кг, а вартість становить – 1 413 554,37 гривень.

З метою з’ясування всіх обставин здійснення цієї поставки товару в Україну Львівська митниця ДФС скерувала низку запитів, за відповідями на які встановлено, що насправді автомобіль було придбано у Нідерландах за 190 000 Євро (згідно з курсом НБУ на день придбання – майже 5,5 млн грн). У Польщі водієві було надано документи, за якими вартість авто становить 1 413 554,37 грн., а його вага брутто зазначена 10 544 кг.

Також працівники митниці додатково зважили автомобіль та встановили, що його справжня вага – 38 000 кг.На виклик митниці для надання пояснень щодо цієї операції, керівник компанії-відправника не з’явився. Таким чином, керівник компанії відправника, намагався перемістити через митний кордон України товар з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення документів, що містять неправдиві відомості щодо його ваги та вартості. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Вантажний автомобіль вилучено. Справу скерують до суду.

Прочитано 1173 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner