Увійти

ЗареєструватисяСереда, 26 квітня 2017 10:52

Водій Львівської маршрутки намагався вигнати учасника АТО з автобуса

Вчора зранку 25 квітня, на автостанції в місті Яворові водій автобуса (номерний знак ВС8457ЕЕ) Львівського АТП-14631 виганяв з маршрутки учасника АТО.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомляє Громадський Контроль Яворівщини

Цього ранку пасажирам довелось довго чекати на автобус, приблизно хвилин 20. Коли під`їхала абсолютно порожня маршрутка Львів-Яворів почалась посадка пасажирів. За цих 20 хвилин пасажирів зібралось багато пасажирів, майже на цілий салон автобуса, дехто з вже купленими в касі на цей рейс квитками.

Буквально через 5 хвилин від початку посадки пасажирів, під’їхав інший автобус і почав активно сигналити водію автобуса Львів-Яворів, щоб той вже від'їжджав та закінчив посадку пасажирів, оскільки це потенційні пасажири наступного автобуса. В свою чергу водій автобуса Львів-Яворів, почав рух автобуса, незважаючи на процес посадки пасажирів, і під час руху автобуса зачинив двері. Як результат, притис дверима ногу мешканцю Яворова -  Лакомському Володимиру, учаснику АТО, який щей перебував в полні у проросійський терористів.

Обурені діями водія люди стали стукати в двері і кричати на водія, який, нахабно ігноруючи куплений на рейс квиток почав виганяти чоловіка із автобуса. Щоб виправдати себе в очах людей, водій обізвав Лакомського п’яницею, звинуватив, що: «від тебе перегаром несе, я не маю права тебе впустити в автобус, вийди на вулицю, бо я не поїду» - повідомляє Громадський Контроль Яворівщини

Після маленького скандалу в салоні автобуса, всі пасажири поїхали в неапрямку Львова.

За результатами даного інциденту зареєстровано скаргу на водія даного автобуса на гарячу лінію області 112

Прочитано 1839 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner