Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 05 травня 2017 22:41

На Яворівщині відремонтують ще одну дорогу

Наприкінці квітня цього року на автомобільній дорозі С140307 Городок-Лісна, Яворівського району, розпочато роботи з відновлення дорожнього покриття.

Про повідомляє прес-центр Служби автомобільних доріг у Львівській області

Станом на 05 травня по всій протяжності автомобільної дороги проводяться роботи з розпушування існуючого  дорожнього покриття, земляні роботи, відновлення профілю щебеневого покриття, планування завищених узбіч, чистка кюветів.

Роботи здійснюються за кошти експлуатаційного утримання автомобільних доріг загально-го користування.

Окрім того, на ділянці 10+308 – км 15+408 передбачено влаштування основи з додаванням щебенево-піщаної суміші з подальшим влаштуванням асфальтобетонного покриття за кошти обласного бюджету.

Автомобільна дорога загального користування місцевого значення С 140307 Городок-Лісна має загальну протяжність  11,9 км у Яворівському районі, з яких 5,1 км з асфальтобетонним покриттям, 6,8 км покриття типу біле шосе.

Ремонт автомобільної дороги С140307 Городок-Лісна дозволить значно покращити транспортне сполучення між Яворівським та Городоцьким районами і населеними пунктами та зніме соціальну напругу серед водіїв та місцевих мешканців.

Прочитано 1030 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner