Увійти

ЗареєструватисяВівторок, 09 травня 2017 00:43

Яворівські депутати районної ради скасували своє рішення

5 травня 2017 року Яворівська районна рада скасувала своє рішення №156  від 26 жовтня 2016 року у зв’язку із суспільним резонансом, яке підняли громадські активісти і журналісти.

Про це повідомляє yavir.net.

В процесі активного обговорення  виступив громадський активіст Стахник Михайло, який висловив обурення та закликав депутатів виправляти свої помилки і служити народу. Також була надана можливість виступу ще одному громадському активісту Кенцалові Юрію, який запропонував внести зміни до проекту рішення, а саме другим пунктом проекту рішення звернутись до депутатів Львівської обласної  ради, з проханням скасувати рішення №348  від 31 січня 2017 Про надання гірничого відводу ТзОВ «Керамбуд».  В своєму виступі голова Великопільської сільської ради Пісюра Мирослав Андрійович заявив, що ТзОВ «Керамбуд» допомагає сільській раді, тому депутати голосували за прийняття даного рішення і голосувати за скасування не будуть. Варто зазначити, що депутат Яворівської  районної  ради, представник від Великопільської сільської ради  Ханик Володимир Зіновійович будучи у залі засідання не приймав участі у голосуванні.

Довідка: рішенням № 156 від 26 жовтня 2016 року земельну ділянку площею 27,7га на території Великопільської сільської ради було надано ТзОВ «Керамбуд», кінцевими власниками якого є брат скандально відомого Медведчука, екс-голова Державної податкової адміністрації Львівщини Сергій Медведчук та брат нардепа від опозиційного блоку Тараса Козака Богдан.

Прочитано 1804 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner