Увійти

ЗареєструватисяВівторок, 16 травня 2017 16:41

Яворівська КЕЧ району незаконно скидає ТПВ

Вчора, 15 травня, група активістів виявили сміттєвоз Яворівської КЕЧ району, який відвантажив ТПВ на незаконне стихійне сміттєзвалище.

Про це повідомляє Yavir.Net

Як розповіли представники ГО УНСО Яворів та Громадського контролю Яворівщини, спец-автомобіль Яворівської квартирно-експлуатаційної частина району ГАЗ-53 (номерний знак 25 20 К9), близько 11:30 год. заїхав на стихійне сміттєзвалище на околицях Яворова та відвантажив ТПВ (сміття).

Активісти заблокували сміттєвоз та викликали групу швидкого реагування Яворівського відділу поліції.

Після приїзду правоохоронців були складенні відповідні документи, відібрані пояснення та проводиться перевірка, щодо притягнення до адміністративної відповідальності винних осіб.

Також відомо, що Яворівська КЕЧ району не надає послуг по вивезенню ТПВ, а лише надає в оренду свої спец-автомобілі. Одним з таких підприємств є КП «Яворівжитло», Яворівської міської ради. Дане підприємство орендує спец-техніку в тому числі і сміттєвози.

Тепер правоохоронцям та державній екологічній інспекції потрібно встановити, яка саме організація орендувала даний сміттєвоз та звідки сміття, яке незаконно відвантажили на стихійне сміттєзвалище.

Прочитано 2754 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner